AKCE a SETKÁNÍ - Informace o mých aktivitách a všeho co pořádám

Registrace spuštěna! Konec prazdnin v prírode – všetko v jednoduchosti s deťmi, takto strávený čas vám zvedomí do hĺbky, ako fungovať s deťmi v dôvere, že každá bytosť má svoje vedomie, ktoré ho vedie a ako im to všetko funguje. Prehĺbime komunikáciu s deťmi a čo vám vlastne chcú ukázať a aká je ich realita, víkend bez konceptov v jednoduchosti....

Naplněno! Pobyt s Pavlem, Ivet a Františkem - týdení pobyt v tradiční rustikální Slovinské usedlosti v nadherné přirodě. Bydlet budeme horské vesničce Dovje, tato vesnice je proslulá že má nejvíce slunečních dnů v roce, je vstupem do Trihlavského národního parku, zároveň jsme také kousek od lázeňského města Bled a Bohinjského jezera. Jinak Bledské...

NAPLNĚNO REGISTRACE JE UZAVŘENA - DALŠÍ TERMÍN V ZÁŘÍ NEBO ŘIJEN ZDE výtvarného workshopu - práce s tmelem - vytvoř si vlastní obraz na plátně je zde. Co všechno tento kurz obsahuje:

NOVÝ TERMÍN - červencový termín na setkání a propojení přes zoom se můžete registrovat zde dole na stránce, aby vše dobře proběhlo a vy jste dostali odkaz na Zoom musíte to poslat na ten účet na faktuře!

Velké setkání a propojení v Protivanově 10-12 června 2022, besedy, společné týdení propojení v přírodě, víkendy Orlických horách, besedy s Jirkou Ledvinkou to vse se děje :-)