Týdení pobyt přes vánoce 23.-30. prosince 2023

11.09.2023

luxusní ubytování, luxusní lokalita, luxusní příroda - týdení pobyt s Pavlem, Františkem a Ivet...   v Rakouských horách jihovýchodního Tyrolska


Co nabízí tento pobyt:  Týden v nadherné přírodě a komfortní ubytování v krásné  Tyrolské chalupě, která je nově renovovaná, učastníci budou ubytování max. po dvou v jednom pokoji nebo apartmánu,  Ten to pobyt je určen těm kteří chtějí na cestě jednoduchosti zažít hloubku esence svobody a naplnění, každý učastník má jednu vědomou osobní konzultaci s Pavlem v ceně,  Dále se mužete nechat provézt  skrze vnitřní klid a Františkovu duvěru do energií čisté lásky bez konceptu a Ivet se můžete doptat na zkušenosti co a jak vidí z toho ženského pohledu,  jak prožívala společnou transformaci v našem vztahu, nebo co vás zajímá,  Tentom pobyt není pro děti a nebo rodinou lyžařskou dovolenou, není povoleno si vzit domácí mazlíčky. Jsou pro vás připraveny výlety a dostatek volna pro vlastní relax, 200 m za chalupou je krásný vodopád a v okolní lokalitě jsou i lázně, v ceně není jídlo a doprava na místo, ale máme krásné, vybavené kuchyňky, kde se dá jídlo připravit nebo 100 metru od domu je první hostinec kde vaří :-) Pobyt mužete nastoupit bud v sobotu a tak strávit nědělní stědrý den se mnou a Ivet, nebo přijed v pondělí,  kdy dorazí i František

Počet učastníku krom nás bude 10- max. 12 lídí


Spousta z vás hledá stalé ještě odpovědi na otázky a návod na to co se má měnit a jak se to udělá či předělá... spousta z vás si pořád drží skutečnost vlastního utrpení a lpí na ní...spousta z vás hledá někde venku, hodně šmejdí po možnostech něco přijmout, odmítnout či něco změnit, však právě tímto vším jste neupřímí sami k sobě... hrajete hry a celé si to držíte a nechcete se toho pustit... proto jsme si s Františkem dovolili otevřít novou éru předávání v prožitku ted a tady, jednoduchou formou bez konceptu a vše co se děje v dané přítomnosti vám otevře cestu jak se dostávát krok po krůčku do nitra k sobě a všechny odpovědi nacházet uvnitř sebe... bez zavislosti na okolí nebo konceptech... tak pokud už nejste v roli oběti, pokud nejste na cestě neustalého hledání návodu, pomůcek či rituálu... pokud opravdu nečistíte... pokud nejezdíte na nabídky ezo scény a podobné akce a chete žít v přítomnosti v naplnění bez očekávání, sebeomezování a tím je míněno v opravdové lásce a svobodě, tak tyhle nové akce jsou pro vás... Aktualně již uplynulé "setkáním v jednoduchosti" se stalo minulostí, tento druh předávání či sdílení na našich akcích už nenajdete... to se naplnilo a otvíráme nový nepopsaný list toho co má přijít a to bude o mnoho zajimavější, protože to půjde jako vždy přímo z lásky - zdroje


Tato akce je naplněná!


Skialpinismus (u domu) - Fanoušci zimní turistiky si zde také přijdou na své. Ocení jistě nejen desítky dobře značených tras po širokém okolí, ale především překrásné výstupy, pohyb panenskou přírodou a výhledy z hřebenů hor. Tři trasy vedou dokonce přímo od našeho domu až do výšky 2700 m.

Běžecké lyžování (u domu) - Údolím Defereggental se proplétá 70 km běžeckých tras rozdělených pro klasický styl a bruslení. Přímo okolo vesnice St. Jakob se točí 42 km stop všech obtížností. Zavedou vás daleko od civilizace na rozlehlé louky a lesní stezky. Ve výšce 2000 m vede panoramatický okruh Staller Sattel a neúnavní nadšenci bílé stopy mohou využít i osvětlené tříkilometrové trasy Hauptschule St. Jakob - Gasthof Bad Grünmoos.

Sáňkování (u domu) - Přímo v kopci nad domem se nachází osvětlená sáňkařská dráha o délce 3 km. Cesta od kapličky Maria Hilf ke startu této dráhy u horské chaty Alpe Stalle trvá pěšky asi hodinu nebo je možné po telefonické domluvě využít dopravu traktorem. Útulná chata Alpe Stalle nabízí vedle pronájmu sání i skvělé tyrolské speciality (tyrolské knedlíky, koblihy, jablečný závin atd.) a tak vám doporučujeme před osedláním saní potěšit i chuťové pohárky. Po sjezdu sáňky zanecháte jednoduše pod svahem opřené u kapličky.

Sjezdové lyžování (3 km od domu) - Lyžařský areál v Sj. Jakobu je situován na severním svahu ve vysoké nadmořské výšce (lanovky vedou až do 2525 m n. m.). Výborné sněhové podmínky zde díky poloze bývají od začátku prosince až do Velikonoc. Další velkou výhodou areálu je jeho přehlednost, široké sjezdovky a minimální fronty na lanovky. Středisko je vhodné jak pro náročné lyžaře, free ride tak i začátečníky, kteří ocení mírný sklon některých svahů. Pro děti nechybí dětský park a zlevněné ski pasy až do 18 let. Po údolí jezdí bezplatný skibus (zastávka 70 m od domu), který vás zaveze v rámci permice SkiHit i do okolních středisek. Celá oblast tak zahrnuje na jeden skipas až 240 km sjezdovek. Více informací na www.stjakob-ski.at.


Adresa: Oberrotte 70, 9963 St. Jakob in Defereggen, Rakousko | GPS chalupy: 46.91087N, 12.29774EChalupa Haus Waltraud se nachází na okraji obce St. Jakob v údolí Defereggental v nadmořské výšce 1400 m uprostřed Národního parku Vysoké Taury ve východním Tyrolsku. Dům je ideálním místem na dovolenou pro ty z vás, kdo hledáte okouzlující tichý kout země obklopený divokou přírodou, zurčícími vodopády a potoky, loukami a horskými štíty, přesto v dochozí vzdálenosti od malebné vesnice s restauracemi, obchody a potřebnou infrastrukturou. Údolí Defereggental patří navíc k nejhezčím údolím v tyrolských Alpách. Jeho městečka a vesničky si uchovávají osobitou atmosféru se spoustou tradic a skvělou kuchyní z domácích produktů. Typickým symbolem místa jsou svišťové, jejichž četné kolonie žijí okolo v horách. Mezi zdejší klenoty patří i léčivé prameny, ze kterých se zde vyrábí kosmetika na kožní problémy.

Doprava, parkování:
Do St. Jakobu se snadno dopravíte autem z Prahy nebo z Brna. Na trase z hlavního města urazíte cca. 610 kilometrů a z moravské metropole 630 kilometrů. Počítejte minimálně s 6 hodinovou jízdou. Pojedete - li přes Kitzbühel neplatíte žádné mýtné na německé ani části rakouské dálnice, zatímco přes Salzburg budete potřebovat 10 denní rakouskou dálniční známku. Vždy musíte zaplatit průjezd Felbertaurenským tunelem. Parkování je možné přímo před domem až pro 4 automobily a je zdarma. Přímé vlakové spojení do Lienze a následně navazující autobusové linky ocení nemotorizovaní návštěvníci.

Stravování

Nejbližší obchod s potravinami Spar se nachází pouze 2 km od domu přímo v centru St. Jakobu vedle kostela. Je velký a velmi dobře zásobovaný. Nejbližší restauraci Zollwirt najdete pouze 100 metrů od domu. Další možnosti stravovaní v okolí jsou Alpe Stalle (začátek sáňkařské dráhy) a několik dalších restaurací a kaváren v centru městečka.

Vybavení chalupy

Zahrada - zahradní nábytek, krb na dřevo nebo dřevěné uhlí, sušák na prádlo.

Pokoje - dvoulůžková postel, satelitní televize, stůl, židle, šatní skříně, koupelna, balkón, některé pokoje s vlastní kuchyní a možností přistýlky.

Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo, fén, tekuté mýdlo a šampón.

Kuchyně - myčka, trouba, varná deska, mikrovlná trouba, lednička, mraznička, hrnce, pánev, talíře, skleničky, příbory atd.

Společenská místnost - plně vybavená kuchyně, stoly a židle až pro 20 osob, přímý vstup na zahradu

Šatna - centrální šatna pro celý dům (lyžáky, boty, mokré věci atd. ).

V přízemí možnost využití pračky a sušičky.