Prodlužený zímní víkend - ve srubu v Jeseníkách - 1.-4.2  2024 

01.02.2024

NAPLNĚNO - Zimní pobyt s Pavlem a Ivet - bude v srdci zimních Jeseníků, tento pobyt obsahuje polopenzi a luxusní ubytování ve srubu s výlety po okolí

Program: Předání  stavu neusilování a duvěry ve vedením zdrojem,   prohloubení stavu duvěry a svobody v praxi života,  předání všech aspektů cesty jednoduchosti. Výlety po okolí a výlet na Praděd Pobyt není v hodný pro děti a popřípadě není vhodný pro rodiné užívání, je v hodný pro jednotlivce, kteří se chtějí učastnít plně programu osvobozovat se.

Cesta jednoduchosti bez konceptů a omezení, je zprostředkování stavu svobody a lásky v prožitku teď a tady to se děje přímou jednoduchou formou předání, při intenzivním semináři se tímto posiluje vše co se děje zrovna v dané okamžiku a to vám otevře cestu poznání jak se dostat v každém situaci k sobě, všechny odpovědi a návody, pak nacházíme uvnitř sebe,  je to přímá a čirá zkušenost či prožitek jak žít v přítomnosti bez bezbřehého očekávání, nesvobodného prožívání emocí, dotěrného nutkání mysli, či bezduchého posuzování, vše se nám odehrává v opravdovém naplněním, lásce a svobodě.

Adresa: Komora 42, 793 71 Holčovice - Příjezd ve čtvrtek podvečer - odjezd neděle odpoledne Stravování:  Snídaně a obědo-večeře v ceně

Cena celého pobytu je 8000,- kč max. počet učastníků je 10

Registrace bude spuštěna v pátek 24.11. v 18:00 tady na stránce vyplňte formulář s objednávkou rezervace pobytu a přijde vám fakturá na mail, kde převedete závaznou zálohu 3 000,- Doplatek zaplatíte při příjezdu na místě pobytu v hotovosti .

Pokud je potřeba vyplnte i formulář, kde bud nabídnete nebo poptáváte spolujízdu i jaké máte stravovací požadavky

Adresa:   Komora 42, 793 71 Holčovice    -   GPS srubu: 50.17139N, 17.45891E